Wydawnictwa Wystawy Filatelistycznej 'Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych i kopertach pierwszego dnia obiegu'

Adam Staroń, Informacja własna

2014-08-09

Przedstawiamy wydawnictwa towarzyszące Wystawie Filatelistycznej "Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych i kopertach pierwszego dnia obiegu" w Ropczycach: katalog "Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych, kopertach pierwszego dnia obiegu i całostkach pocztowych" oraz pamiątkowy,  numerowany karnet wydany z okazji Wystawy.

Publikacja książkowa "Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych, kopertach pierwszego dnia obiegu i całostkach pocztowych".

Publikacja wydana z okazji Wystawy Filatelistycznej "Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych i kopertach pierwszego dnia obiegu" organizowanej w sierpniu 2014 r. w Ropczycach. 88-mio stronicowy, kolorowy, bogato ilustrowany katalog, formatu B5, elegancko wydany na kredowym papierze obejmuje koperty pierwszego dnia obiegu (FDC) i całostki pocztowe z wizerunkami Najświętszej Madonny emitowane przez Pocztę Polską. Prezentację graficzną dopełniają informacje o roku emisji, serii tematycznej, numerze katalogowym, a także wyjątkowa ciekawostka w formie lokalizacji omawianego obiektu na mapie Polski.

Koszt albumu to 25 zł.

 

 

 

  

 

 

Pamiątkowy numerowany karnet wydany z okazji Wystawy Filatelistycznej "Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych i kopertach pierwszego dnia obiegu" zorganizowanej w sierpniu 2014 r. w Ropczycach.

W polu naklejone są dwa znaczki: z lewej spersonalizowany znak opłaty pocztowej wydany z okazji wystawy, z prawej znaczek z wizerunkiem Matki Bożej Rzeszowskiej emisji Sanktuaria Maryjne z 2004 r. Centralnie odcisk datownika okolicznościowego.

Prezentowany numer 000001 jest tylko poglądowy. Nakład: 125 szt. Data emisji: 2 sierpnia 2014 r.

koszt karnetu: 15 zł.

  

Zamówienia na wydawnictwa można składać telefonicznie: 782-870-727 lub drogą elektroniczną: m_polanski@poczta.onet.pl

------------------------------------

Informację nadesłał: ks. Michał Polański.