Filatelistyka
  Ustaw jako stronę domową   Dodaj do ulubionych   Atom protocol   RSS protocol   Polska werjs językowa filatelistyka.org   Info in english about filatelistyka.org    
 
     REDAKCJALINKI
KZP.PLPZFINNE     
 

Biuletyn Filatelistyczny UNPA 'FASCINATION' nr 106

Paweł Kwiatkowski, Informacja własna

2013-08-02

Ukazał się Nowy numer Biuletynu Filatelistycznego  „FASCINATION”  wydawanego przez UNPA (United Nations Postal Administration) z informacjami na temat nowych emisji znaczków i innych filatelistycznych produktów, które UNPA wydaje kilka razy do roku. Biuletyn zawiera informacje o sposobie kontaktu  z UNPA, krótkie oświadczenie szefa ONZ  na temat pracy ONZ, oraz szczegółowe informacje na temat aktualnych emisji.

Link do biuletynu.


Czasopismo „Fascination” nowy numer 336

 - wydawany od 6 do 4 razy do roku. Zawiera pełną listę dostępnych w sprzedaży  pozycji filatelistycznych, informacje o aktualnościach, druk zamówienia, generalnie gazetka dla klientów filatelistycznych.

Polska Strona Filatelistyczna z walorami poczt ONZ: www.unpa.pl


Plik można pobrać na dwa sposoby.

1. Klikając w jego nazwę np. Biuletyn nr. 102 i otwierając w bieżącym oknie (lub nowej karcie - oknie) przeglądarki, a po otwarciu docelowo zapisać na dysku.
2. Najeżdżając na link Biuletyn nr. 106  + prawy przycisk myszy i z listy wyboru zapisz link jako... i tu miejsce docelowe na dysku.

Rozmiar pojedynczego pliku to ok  od 10 do 60 Mb, ale przy możliwościach dzisiejszych łącz internetowych, kwestia pobrania/otworzenia to kilkanaście sekund do kilku minut.

KOMENTARZE
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestorwanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.
Login:
Hasło:
 
 
Zapamiętaj
Filatelistyka.org przegląda teraz 91 gości
oraz 0 zalogowanych użytkowników.
Partnerzy

Patronat medialny

Statystyki

MMA