Filatelistyka
  Ustaw jako stronę domową   Dodaj do ulubionych   Atom protocol   RSS protocol   Polska werjs językowa filatelistyka.org   Info in english about filatelistyka.org    
 
     REDAKCJALINKI
KZP.PLPZFINNE     
 

Kontakt z redakcją

Jeśli szybko chcesz się skontaktować z redakcją w jakiejkolwiek sprawie, wysłać informacje prasową, czy szukasz pomocy, pisz na adres: info@filatelistyka.org. Jest to najszybszy i najpewniejszy sposób aby dotrzeć do kogoś z redakcji, do kogoś kto zajmie się Twoją sprawą.

Nasz zespół - redakcja filatelistyka.org

Imię i nazwisko: Artur Adwentowicz
Miejsce zamieszkania: Lędziny/Opolskie
Opis: Redaktor filatelistyka.org i miesięcznika online filatelista.info. Jest autorem poradnika dla początkujących filatelistów, pisze artykuły popularyzujące filatelistykę.
Imię i nazwisko: Tomasz Kowalik
Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała/Śląskie
Opis: Redaktor portalu filatelistyka.org uczestniczący w jego tworzeniu od samych narodzin, redaktor naczelny miesięcznika online filatelista.info. Współtworzy katalog znaczków pocztowych, encyklopedię filatelistyki, pisze artykuły popularyzujące filatelistykę. Pełni funkcję skarbnika, zajmuje się marketingiem portalu i pozyskiwaniem sponsorów.
Imię i nazwisko: Tomasz Rutkowski
Miejsce zamieszkania: Londyn/Wielka Brytania
Opis: Redaktor portalu filatelistyka.org i miesięcznika online filatelista.info. Pisze artykuły popularyzujące filatelistykę, pełni funkcję korespondenta z kraju, w którym powstał pierwszy znaczek i filatelistyka. Zajmuje się konserwacją naszego katalogu znaczków pocztowych i bloczków okolicznościowych.

Nasz zespół - współpracownicy filatelistyka.org

Paweł Kwiatkowski
Andrzej Laskowski
Wojciech Nowiński
Piotr Pisula
Elżbieta Szostak
Login:
Hasło:
 
 
Zapamiętaj
Filatelistyka.org przegląda teraz 51 gości
oraz 0 zalogowanych użytkowników.
Partnerzy

Patronat medialny

Statystyki

MMA