Filatelistyka
  Ustaw jako stronę domową   Dodaj do ulubionych   Atom protocol   RSS protocol   Polska werjs językowa filatelistyka.org   Info in english about filatelistyka.org    
 
     REDAKCJALINKI
KZP.PLPZFINNE     
 

Wydawnictwa Wystawy Filatelistycznej 'Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych i kopertach pierwszego dnia obiegu'

Adam Staroń, Informacja własna

2014-08-09

Przedstawiamy wydawnictwa towarzyszące Wystawie Filatelistycznej "Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych i kopertach pierwszego dnia obiegu" w Ropczycach: katalog "Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych, kopertach pierwszego dnia obiegu i całostkach pocztowych" oraz pamiątkowy,  numerowany karnet wydany z okazji Wystawy.

Publikacja książkowa "Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych, kopertach pierwszego dnia obiegu i całostkach pocztowych".

Publikacja wydana z okazji Wystawy Filatelistycznej "Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych i kopertach pierwszego dnia obiegu" organizowanej w sierpniu 2014 r. w Ropczycach. 88-mio stronicowy, kolorowy, bogato ilustrowany katalog, formatu B5, elegancko wydany na kredowym papierze obejmuje koperty pierwszego dnia obiegu (FDC) i całostki pocztowe z wizerunkami Najświętszej Madonny emitowane przez Pocztę Polską. Prezentację graficzną dopełniają informacje o roku emisji, serii tematycznej, numerze katalogowym, a także wyjątkowa ciekawostka w formie lokalizacji omawianego obiektu na mapie Polski.

Koszt albumu to 25 zł.

 

 

 

  

 

 

Pamiątkowy numerowany karnet wydany z okazji Wystawy Filatelistycznej "Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych i kopertach pierwszego dnia obiegu" zorganizowanej w sierpniu 2014 r. w Ropczycach.

W polu naklejone są dwa znaczki: z lewej spersonalizowany znak opłaty pocztowej wydany z okazji wystawy, z prawej znaczek z wizerunkiem Matki Bożej Rzeszowskiej emisji Sanktuaria Maryjne z 2004 r. Centralnie odcisk datownika okolicznościowego.

Prezentowany numer 000001 jest tylko poglądowy. Nakład: 125 szt. Data emisji: 2 sierpnia 2014 r.

koszt karnetu: 15 zł.

  

Zamówienia na wydawnictwa można składać telefonicznie: 782-870-727 lub drogą elektroniczną: m_polanski@poczta.onet.pl

------------------------------------

Informację nadesłał: ks. Michał Polański. 

 

 

KOMENTARZE
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestorwanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.
Login:
Hasło:
 
 
Zapamiętaj
Filatelistyka.org przegląda teraz 89 gości
oraz 0 zalogowanych użytkowników.
Partnerzy

Patronat medialny

Statystyki

MMA